SENA ZEYREK

[image src=”4135″]
[text_output]


Sena Zeyrek


Sena Urban Riders’ın ilk trainer’larından ve bugün de vazgeçilmez trainer’larından. Enerji, motivasyon, eğlence, muhteşem playlistler ve karşında Sena!

“42 Maslak’ın açılmasıyla birlikte Urban Riders’daki serüvenime başladım. İlk dersimi ve ilk dersime gelen iki kişiyi dün gibi hatırlıyorum. Bugün de derslerime gelen onlarca kişiyi hatırlıyorum. Çünkü bizi biz yapan şey, rider’lar ve enerjileri.

Kurumsal hayat geçmişimden sonra geldiğim Urban Riders bana kattığı her şeyin yanında en çok sabretmeyi ve azmetmeyi öğretti. Her ‘oldu’ dediğimde daha çok olmasını istemeyi öğretti, daha kuvvetli, daha kondisyonlu ve daha çok ‘hey!’li. Sabrederek gelişmeyi öğrendim, geliştikçe de daha çok sabretmem gerektiğini öğrendim. Bugün Urban’da rider’lara da vermek istediğim de tam olarak bu.

Burada inanılmaz bir antrenman yapıyoruz. Güç-kuvvet testi yapıyoruz. İster 10 kişi olalım, ister 35 kişi; her gün herkesle birebir antrenman yapıyor gibiyim. Bu enerji alışverişini yaşamak, insanlara dokunabilmek benim için çok önemli. Eskiden kendim için yaptığım antrenmanları bugün hem kendim için, hem de rider’lar için yapıyorum. Çünkü biz, birlikte gelişen bir ekibiz!”[/text_output]

URBAN RIDERS HAKKINDAKİ GELİŞMELER İÇİN
#UNEWS 'a ABONE OL!
Invalid email address