İdil Acar

[image src=”4251″]
[text_output]


İdil Acar


İdil’le tanışın! İdil Urban Riders’ı bir arkadaş tavsiyesiyle buluyor, seçmelerde şansını deniyor ve eğitim sürecinin ardından Urban ailesinin bir parçası oluyor. İdil’le pedallamak için Ankara Atakule’ye bekleriz!

“İlk derse girdiğimde enerjiyi ve motivasyonu gördüm, dersin zorluğunu gördüm. ‘Ben trainer olamam’ dedim. Ama benim kendimde göremediğim ışığı Urban Riders bende görmüştü bile.

Haftasonları 212’de ders vermeye başladığımda çevremdeki herkes yoldan ve zorluklardan bahsediyordu. Bense yolda playlist hazırlıyordum, derste yapacağım konuşmaları düşünüyordum. Yol benim için bir zorluk değil, aksine bir hazırlık süreci ve motivasyondu.

Benim için konfor alanı, kendimdeki ışığı göremediğim anlarmış. Kapının dışında bıraktığımda ise bisikletin üstünde bambaşka bir İdil beliriyor, asıl İdil bisikletin üzerindeki. Duygularımı ve düşüncelerimi daha net ifade edebildiğim yer stüdyonun içi.

Eğlendiğim, güldüğüm, dans ettiğim yerlerde bana herkes “sen manyaksın” derdi. Urban Riders’da da aynı şeyleri yapıyorum, ama kimse bana manyak gözüyle bakmıyor. Bana kalırsa burada zaten manyak işler yapıyoruz!”[/text_output]