Ahmet Berkman

[image src=”4128″]
[text_output]


Ahmet Berkman


Urban’da Ahmet’i kime sorsanız gösterir, ‘hani şu uzun boylu olan…’

Bisiklet üzerinde tanıdığımız Ahmet, Urban’ın kurucu yüzlerinden biri. Pedal Party’nin arkasında kendisi var. 

“2014’ten beri bir hayalin peşinden koşuyoruz. Yolda giderken çok yorulduk, çarpıştık, ayrılıklar yaşadık, kavgalar ettik, tabiri yerinde ise kan ter içinde kaldık, hatta çaresizliğe kapılıp vazgeçme noktasına kadar bile geldik. 

Devam etmemizi sağlayan en önemli faktör, aylarca 1 kişi 2 kişi geçen derslerde bile insanlara iyi geldiğimizi hissetmemiz oldu. Bu hissin insanlarda kartopu etkisi yaratacağını, o yüzden sabır ile işimizi en iyi şekilde yapmamız gerektiğini, kendimize her gün inandırdık. 

Bugün bu işi Türkiye’de hatırı sayılır bir kalitede, sıfırdan, tüm tabuları yıkarak, gururla yapar bir hale geldik. Bunun en büyük sebebi birçok insanın dışardan baktığında idrak edemeyeceği kadar bize bağlı olan üyelerimizdir. Hikayemiz sizin sayenizde var. Hepinize ne kadar teşekkür etsek az. 

Gidona her oturduğumda hala ilk dersimmiş gibi bir panik ve heyecanla karşınıza geçiyorum. Hayatlarınıza dahil olmamıza, sizler ile birlikte heyecanımızı paylaşmamıza ve birlikte büyümemize izin verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. 

Hikayemiz daha yeni başlıyor. Çünkü this is not just about us, it’s about U.”[/text_output]

URBAN RIDERS HAKKINDAKİ GELİŞMELER İÇİN
#UNEWS 'a ABONE OL!
Invalid email address