SSS

Urban’a ilk defa geleceğim, ne yapmalıyım?
Öncelikle aramıza hoşgeliyorsun. Senden www.urbanriders.com üzerinden ya da App Store’da bulunan mobil app üzerinden bir kayıt açmanı rica edeceğiz. Sonrasında demo dersin tanımlanacak ve istediğin derse ücretsiz rezervasyon yapabileceksin. Sonrasında sadece 15 dakika öncesinde derse gelmek kalacak.

Derse gelirken yanıma ne almalıyım?
En ince spor kıyafetlerini almanı tavsiye ederiz. Çünkü içerisi oldukça sıcak olacak.

Cycling ayakkabısı nedir? Nereden alabilirim?
Cycling ayakkabısı yaptığımız işe özel bir ayakkabıdır. Ayakkabını her ders öncesi resepsiyondan ücretsiz olarak alabilirsin.

Dersler kaç dakika sürüyor?
Dersler toplam 45 dakika sürüyor.

Urban Riders’da bir dersin ücreti nedir?
Bir ders 55 TL. Paket fiyatları için fiyatlar sekmesine tıklayabilirsin.

Antrenmana gelmeden önce / antrenmandan sonra ne yemeliyim?
Antrenmana gelmeden önce enerji vermesi için yarım bardak kahve veya yarım muz gibi gıdalar tüketebilirsin. Antrenman sonrasında ise vücudunun yenilenmesine (recovery) destek olması için proteinli gıdalar tüketebilirsin. Unutma, her metabolizma kendine özeldir ve hedefler doğrultusunda bireylerin beslenme alışkanlıkları farklılık göstermelidir. Yukarıdaki önerilerimizin standart bilgiler olduğunu altını çizmek isteriz.

Urban Riders’a gelirken havlu getirmeli miyim?
Hem duş hem de antrenman havlusunu biz sana vereceğiz.

Kişisel bakım ürünü var mı?
Evet. Urban Care’in kişisel bakım ürünlerini Urban Riders’da bulabilirsin.

İptal Politikası nedir?
Rezervasyon yaptığın derse katılamayacaksan 12 saat öncesinde webden ya da app’ten iptalini gerçekleştirmeni rica ederiz. Eğer 12 saat kala iptalini gerçekleştirmediysen bizi arayıp iptal edebilirsin. Bu durumda paketinden sadece 1 ders düşeceğiz. Derse rezervasyonun varsa fakat gelemeyeceksen ve bu durumu bize bildirmediysen aylık paketinden 3 gün, yıllık paketinden ise 5 gün düşülecek. Unutma, tuttuğun bisikleti bekleyen başkaları da var. Bu yüzden iptal politikasını dikkate alman bizim için çok önemli.

 

 

 

wpengineSSS