Ömer Çelik


Ömer’le tanışmayan kaldı mı? Kendisi uzun süredir Urban Riders’ın bir parçası, hatta Urban’ın mutfağında pişti bile diyebiliriz. Front deskten trainer’lığına uzanan Urban macerasında Ömer’le tanışabileceğin yeni lokasyon Ankara!

“Urban Riders’da eğitmen olmak istediğimi söyledikten sonra şansımı denedim. Derslere girip çıkıyordum fakat eğitimin dersle yakından uzaktan alakası olmadığını gördüm. İlk etapta bana göre olmadığını düşündüğüm Indoor Cycling stüdyosu, beni her açıdan geliştiren yer oldu.

Urban Riders hayatıma girdikten sonra kendi enerjimi ortaya çıkarabildim. Bir sınıf dolusu insanı bir araya getirebilmeyi, onlarla iletişim kurabilmeyi, her derste kendime yeni bir şey katmayı, insanlara bir şey öğretebilmeyi, birlikte keyif almayı öğrendim. Öğrenmenin yaşı olmadığını da burada öğrendim.

Konfor alanım hem kapının dışında, hem de stüdyonun içinde. Hem standartın dışına çıkıp ve sınırları zorlayabileceğimi biliyorum, hem de hata yaptıkça büyüyeceğimizi biliyorum. Her ders öncesi ve sonrası, insanlara daha fazlasını verebileceğimi hissediyorum. Kendimi ve karşımdakini bu şekilde geliştirmeyi hedefliyorum. Çünkü Urban tüm ekibiyle birlikte büyüyeyen bir yer ve Urban benim ikinci evim.”

urbandigitalÖmer Çelik