#hypnoride

Yılın en büyük spor etkinliğinde UrbanRiders eğitmenleriyle unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır mısın? Bu etkinlikte hem Türkiye’nin en büyük spinning organizasyonuna dahil olacak hem de farklı antrenmanları deneyimleme şansı yakalayacaksın.

 Tarih: 04.02.2018

Yer: Hypnos Hall

Kapı açılış: 17:00

Adres: Kemerburgaz Cd. No:28, Ayazağa Mahallesi, 34396 Şişli/İstanbul

Rezervasyon


Ayrıntılı Bilgi

3 indoor cycling dersinden oluşacak etkinliğin her dersinin ardından bir esneme antrenmanı yapılacak. 62 kişilik 3 gruba ayrılacak katılımcılar her saat başı önce cycling antrenmanına katılacak, ardından bir eğitmen ile birlikte grup olarak esneme yapacak. Vereceğimiz bilekliklerle hangi grupta olacağını önceden bileceksin. Katılımcılar URBN ekibi tarafından gruplanacak ve kendilerine hangi saatte antrenman yapacakları bildirilecek.

Toplam 186 katılımcı için yerimiz var. O yüzden öncelikle rezervasyon için hızlı olmanı tavsiye ederiz. Rezervasyon için geç kaldın ve 186 kişiden biri olamadın mı? Üzülme, seni yedek listesine alacağız. Yedek listesinin son durumu Cumartesi akşam 17:00’de belli olacak. Yani rezervasyonunu iptal etmek istiyorsan 03.02.2018 Cumartesi saat 17:00’ye kadar vaktin var. İptal politikası için lütfen sıkça sorulan soruları incele. Çünkü bu kısım bizim için çok önemli.

 

Rezervasyon

Bugünden itibaren buraya tıklayarak ya da URBN App üzerinden rezervasyonunu yapabilirsin. Lokasyon seçme adımında “Hypnos Hall”u seçmen ve kayıt olman yeterli. Bu sefer yer seçmiyorsun, yerini biz veriyoruz 🙂

 

Program Akışı

17:00 – Kapı Açılış
18:00 – Birinci Oturum – Ride 1
18:40 Esneme 1 / Ara
19:00 – İkinci Oturum – Ride 2
19:40 Esneme 2 / Ara
20:00 – Üçüncü Oturum – Ride 3
20:40 Esneme 3
21:00 – Kapanış


Sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi oturumda olacağımı nasıl bileceğim?
  3 oturum için 3 gruba da bileklik verilecek. Bu şekilde ne zaman hangi antrenmanı yapacağını takip edebileceksin. Cumartesi Günü Saat 17.00 de hangi saatte olacağını SMS yolu ile sana bildireceğiz.
 • Bilekliğimi nereden alacağım?
  Bilekliğini etkinlik günü girişte teslim alabilirsin.
 • İptal Politikası nedir?
  Etkinliğe katılamayacaksan Cumartesi 17.00’ye kadar iptal işlemini yapmanı rica ederiz. Rezervasyon yapıp katılmayanların üyelik paketleri tekrar düzenlenecektir. (5’li paketlerden 2, 10’lu paketlerden 4, 20’li paketlerden 6, aylık üyeliklerden 10 gün ve yıllık üyeliklerden 2 ay düşülecektir)
 • Etkinlikte yemek olacak mı?
  Etkinlik günü kahve, yemek, juice ve atıştırmalık ikramı olacaktır. Sen yine de bünyene en iyi geldiğini düşündüğün besinlerini yanına al.
 • Eşyalarımı nereye koyabilirim?
  Eşyaların için vestiyer olacak.
 • Servis sağlanacak mı? Saatleri nedir?
  Maslak, Taksim Meydanı’ndan ve Kadıköy’den shuttle servisimiz olacak.
 • 02.2018 günü Maslak ve Ataşehir’de ders olacak mı?
  Ekip olarak bugünümüzün tamamını etkinliğe ayıracağız.
 • Kayıt olamasam da izleyici olarak etkinliğe katılabilir miyim?
  Antrenmanlara katılamasan da etkinliğe katılabilirsin.
 • Etkinlik ücretli mi?
 • Etkinlik ücretsiz. Katılım için kayıt olman yeterli.

urbandigitalHypnos X URBN