Haneen Kattae


Çılgın playlistler, birbirinden eğlenceli koreografiler, her parçasında kendini bulacağın motivasyon konuşmaları, kıvır kıvır saçlar, ışık saçan bir gülüş ve yarı İngilizce yarı Türkçe, bazen de Arapça… You know who… Haneen!

“Kendime hedeflediğim kariyerde spor endüstrisi yoktu! Hatta kimse beni bir trainer olmak için ikna edemiyordu. Ta ki Urban Riders’la tanışana kadar…

İlk kez derse girdiğimde hiç keyif almamıştım, bana göre olduğunu düşünmedim. Ama ikinci bir şans vermekte sakınca görmedim çünkü yeni fırsatlara açık olmak gerektiğini düşündüm ve boom! Come join the tribe!

Rider’larla derslere girmek, onlarla aynı enerjiyi paylaşabilmek inanılmaz bir deneyim. Bu şekilde rider’larla empati kurabiliyorum, yorgun veya enerji dolu olduklarında nasıl hissettiklerini anlayabiliyorum, onlarla aynı anı yaşayabiliyorum. Bunları da derslerime yansıtıyorum. Kendi gelişimimle gurur duyuyorum, herkes kendi gelişimiyle gurur duysun istiyorum. Çünkü Urban’da, birlikte gelişip büyüyeceğiz.

Bana kalırsa Urban Riders trainer’lardan ibaret değil. Biz birer “life coach”uz. Eğitim ve ders işin çok küçük birer parçası, asıl önemli olan rider’lara öğrettiğimiz; self-improvement, mind, body.

Urban Riders benim için okuduğum ve çok etkilendiğim, etkisinden çıkamadığım bir kitap gibi. There is no coming back after you join Urban Riders.”

urbandigitalHaneen Kattae